Producent neonów

Cześć! Miło Cię widzieć! Być może chodzi za Tobą wyjątkowa dekoracja do domu? Albo nie masz pomysłu na niebanalny wystrój kawiarni lub pubu? A może poszukujesz ciekawej reklamy neonowej dla Twojego biznesu? Jeśli tak, trafiłeś pod właściwy adres.

Mówią o nas “producent designerskich ledonów”, lecz firma Gdzie jest Neon to przede wszystkim pozytywnie zakręcony projekt. Chcemy dzielić się z Tobą naszą pasją do dobrego designu i „artystycznego rzemiosła”.

Co robimy? W naszej pracowni „rysujemy” światłem. Powstają tu genialne neony LED. Bardziej lub mniej typowe. Tak wyjątkowe, jak nasi klienci. Napisy, grafiki i reklamy neonowe, które są w 100% niepowtarzalne. Całkowicie spersonalizowane. Zaprojektowane i wykonane od początku do końca na indywidualne zamówienie.

Produkcja neonów - co musisz wiedzieć

Nowoczesne oświetlenie neonowe bije na głowę „szklaną konkurencję”. Przy produkcji naszych ledonów korzystamy z najwyższej jakości biodegradowalnych materiałów i energooszczędnej technologii LED. Ledowe grafiki od Gdzie jest Neon mają znacznie dłuższą żywotność, większą moc świecenia oraz nie pękają. Genialnie sprawdzą się w roli designerskiej dekoracji we wnętrzach. Zarówno tych prywatnych, jak i komercyjnych.

Stylowe neony reklamowe super prezentują się w kawiarni, tawernie, kinie, sklepie, biurze czy gabinecie. Zaciekawiają, budują klimat i sprawiają, że zaglądasz na chwilę, a… zostajesz na dłużej! Tak to właśnie działa. A to jeszcze nie koniec ich możliwości. Napisy w formie neonów to mega fajny sposób aranżacji sali weselnej. Jeśli więc nie masz pomysłu na ciekawy ślubny gadżet, sprawdź nas! Nasze ledony na bank będą strzałem w dziesiątkę.

Reklama świetlna od Gdzie jest Neon? Czemu nie!

Jako producent neonów robiliśmy już… dosłownie wszystko! Nie wierzysz? A więc zajrzyj na naszego Instagrama i przekonaj się sam! W pracowni Gdzie jest Neon były już pierogi, jamniki, duchy, jednorożce, a nawet… jajka sadzone! Sam przyznasz, że mamy bardzo kreatywnych klientów? To jak? Może do nich dołączysz?
Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem reklam neonowych wykonującą ledowe dekoracje świetlne. Korzystamy z materiałów biodegradalnych oraz technologii LED. Dzięki temu nasze neony mają dłuższą żywotność, większą moc świecenia oraz nie pękają! Cenimy sobie kontakt z klientem, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Przy każdym zamówieniu dajemy z siebie 100%.

W naszym sklepie umieściliśmy najczęściej sprzedawane wzory, nie są to produkty gotowe. Każdy zamówiony projekt tworzymy według wybranego przez klienta wzoru/koloru/rozmiaru.