Gdziejest_neon

NAPISY WESELNE NEONY

Neon w roli ślubnej dekoracji? Zdecydowanie! To super fajny gadżet, który z pewnością zachwyci wszystkich gości. Ledowe litery ułożone w kultowy napis Love czy Razem lepiej idealnie dopełnią wystrój sali weselnej. Zarówno inspirowanej stylem retro czy boho, jak i zaaranżowanej w postindustrialnym klimacie. Podświetlane dekoracje ślubne, które wynajmujemy, są na tyle wyraziste, że nie potrzebują już żadnych dodatkowych ozdób.

Świetnie odnajdą się w towarzystwie zieleni i kwiatów. Genialnie komponują się też z surową cegłą i naturalnym drewnem. Fantastycznie wyglądają nad stołem Pary Młodej. Będą też ciekawą ozdobą parkietu. Jednak na tym ich zalety się nie kończą. Napisy ślubne są niezwykle „fotogeniczne”. Weselne zdjęcie po zmroku z neonem w tle to po prostu… bajka!

Jakie neony wybrać na wesele?

Jak pewnie się domyślasz, zawsze radzimy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane neony. Na szczęście z nami możesz być spokojny. Nasze litery ledowe spiszą się w roli ślubnej dekoracji na piątkę z plusem! Są lekkie. Rewelacyjnie się prezentują. A przy tym są dziecinnie proste w montażu i demontażu. Tworzywo, z którego wykonujemy napisy weselne, jest super plastyczne i z łatwością daje się formować na wiele sposobów. Dzięki temu bez problemu znajdziesz u nas neon w dokładnie takim kształcie, jak chcesz.

A design? Stworzyliśmy ofertę w doskonałym stylu! Zarezerwuj termin i czekaj na wybrany neon, który dotrze do Ciebie kurierem. Skorzystaj z naszej… Wypożyczalni Neonów Weselnych! To naprawdę genialna opcja. Nie wierzysz? Poznaj nas i sprawdź, co dla Ciebie mamy!

thrthtrh

Zarezerwuj termin

    Email

    kontakt@gdziejestneon.com