Gdzie Jest Neon

Neon LED na zamówienie

Wciąż jeszcze tu jesteś? Daj nam zgadnąć – poszukujesz w 100% spersonalizowanej reklamy? Albo designerskiej neonowej dekoracji? A więc wygląda na to, że… właśnie ją znalazłeś! Poznaj ledony – unikatowe, niepowtarzalne neony LED na zamówienie. W naszej pracowni nie boimy się wyzwań. Zrealizujemy dla Ciebie dowolny projekt.
Możemy śmiało powiedzieć, że nasze dekoracje są tworzone „na miarę”.

Zamów neony LED !

Jak działamy? Zasady są proste. Przede wszystkim – Ty tu rządzisz! Każdy z naszych neonów czy też reklam LED tworzymy wspólnie – razem z Tobą, dlatego najpierw chcemy poznać Twój zamysł. W końcu to przecież Twój ledon i to Tobie ma się podobać. Załącz nam zdjęcia inspiracji. Albo też wykonaj własny rysunek lub choćby szkic. Podeślij cokolwiek, co będzie dla nas drogowskazem i pozwoli nam na stworzenie produktu spójnego z Twoją wizją.

Co dalej?

Wygląda na to, że pora przejść do części praktycznej. Opracowujemy koncepcję. Wybierz kolory, jakimi ma świecić Twój neonowy napis lub ledowa grafika. Jeśli masz jeszcze jakieś sugestie do zamówienia, to świetny czas, żeby wszystko dogadać do końca. My proponujemy, lecz to zawsze Ty nadajesz całości ostateczną formę. Na tym etapie przygotujemy też dla Ciebie wizualizację i wycenę.

Teraz nasza kolej – wkraczamy do akcji!

Okey, a więc do dzieła! Wykonujemy Twój personalizowany ledon, po czym wysyłamy go do Ciebie kurierem. Na drugi koniec Polski lub na… drugi koniec miasta.

Co można zrobić?

Dosłownie wszystko! Wystarczy zajrzeć na naszego instagrama, aby to potwierdzić:) Robiliśmy już pierogi, jamniki, duchy, jednorożce, a nawet jajka sadzone! Trzeba przyznać, że mamy bardzo kreatywnych klientów. Może do nich dołączysz?:)

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wszystkie dostępne u nas produkty to super długa żywotność i duża moc świecenia. Do tego najwyższa jakość i precyzja wykonania. Nasze neony ledowe na zamówienie nie pękają i są prawdziwie długowieczne. Będą świecić przez długi czas.

Brakuje Ci pomysłu na własny neon LED? Nic straconego. Napisz nam o tym, a stworzymy specjalnie dla Ciebie spersonalizowany projekt!